Ronin Vertical Camera Mount
Product number:
CP.RN.00000099
EAN:
6941565901521
Manufacturer product ID:
CP.RN.00000099.01
The DJI R Vertical Mount offers reliable vertical shooting for longer durations on DJI RS 2. Replace the original camera mounting plate with the vertical mount and balance the camera.
The DJI R Vertical Mount offers reliable vertical shooting for longer durations on DJI RS 2. Replace the original camera mounting plate with the vertical mount and balance the camera.
Properties "Ronin Vertical Camera Mount"
| Battery capacity: | 0 mAh |
|---|---|
| Battery technology: | N/A |
| Class: | Foto & video |
| Colour of product: | Black |
| Consumer warranty: | 24 months |
| Country of origin: | China |
| Domain: | Devices |
| Dustproof: | No |
| End of life: | No |
| Image stabilization: | Yes |
| Material: | Plastic |
| Shockproof: | No |
| Waterproof up to: | 0 m |
| Water resistant: | No |
| Weight: | 0 g |
Login