DJI Avata - ND Filters Set (ND8/16/32)
Product number:
CP.FP.00000077
EAN:
6941565937612
Manufacturer product ID:
CP.FP.00000077.01
The DJI Avata ND Filters Set includes ND8, ND16, and ND32.
The filters are made of high-quality light-reduction materials, and can help you capture real colors with stunning highlight and shadow details. By choosing the appropriate filter, you can have more freedom to control the aperture or shutter, which provides more exposure options and space for your creation.
.
Properties "DJI Avata - ND Filters Set (ND8/16/32)"
| Battery capacity: | 0 mAh |
|---|---|
| Battery technology: | N/A |
| Battery voltage: | 0 V |
| Class: | Foto & video |
| Colour of product: | Transparent |
| Display type: | No display |
| Domain: | Devices |
| Dustproof: | No |
| End of life: | No |
| Field of view (degrees): | 0 ° |
| Height resolution: | 0 pixels |
| Integrated speakers: | No |
| Lens filter type: | No lens filter type |
| Material: | Plastic |
| Mobile device type: | Others |
| Positional tracking: | No |
| Refresh rate: | 0 Hz |
| Shockproof: | No |
| Smartphone- or tabletmount: | No |
| Special coating: | No |
| Suitable with glasses: | No |
| Waterproof up to: | 0 m |
| Water resistant: | Splashproof |
| Weight: | 0 g |
| Width resolution: | 0 pixels |
Login