DJI 18W USB Charger
Product number:
CP.MA.00000144
EAN:
6958265198250
Manufacturer product ID:
CP.MA.00000144.01
Properties "DJI 18W USB Charger"
| Battery capacity: | 0 mAh |
|---|---|
| Battery technology: | N/A |
| Battery voltage: | 0 V |
| Class: | Foto & video |
| Colour of product: | White |
| Display type: | No display |
| Domain: | Devices |
| Dustproof: | Yes |
| End of life: | No |
| Field of view (degrees): | 0 ° |
| Height resolution: | 0 pixels |
| Integrated speakers: | No |
| Lens filter type: | No lens filter type |
| Material: | Plastic |
| Mobile device type: | Others |
| Refresh rate: | 60 Hz |
| Shockproof: | Yes |
| Smartphone- or tabletmount: | No |
| Special coating: | No |
| Weight: | 0 g |
| Width resolution: | 0 pixels |
Login